Cennik

Wielu przedsiębiorców boryka się z problemem tworzenia stanowiska pracy dla osoby zapewniającej wsparcie w zakresie administracyjnym. Wynika to przede wszystkim ze sporych kosztów, jakie muszą ponosić właściciele firm w związku z byciem pracodawcą. Korzystniejszym rozwiązaniem może okazać się wirtualna asystentka. Cennik takich usług dostępny jest na naszej stronie internetowej – zachęcamy do zapoznania się z nim. Ofertę jesteśmy ponadto w stanie dopasować indywidualnie do wymogów i potrzeb klienta.

Wirtualna Asystentka / Wirtualny Asystent (WA)
Cennik - poziomy WA no bg
* Umowa zawarta na czas nieokreślony z zachowaniem 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia

Wirtualna asystentka – cennik

Proponujemy dwa systemy rozliczeń: nieabonamentowy oraz abonamentowy dostępny w kilku pakietach. Pierwsze z rozwiązań jest rekomendowane dla przedsiębiorców, którzy z usług wirtualnej asystentki korzystają jedynie w określonym czasie lub początkujących klientów, którzy jeszcze nie potrafią oszacować swoich potrzeb na zasoby czasowe, w przypadku zadań, które są nieregularne lub czasowych projektów trwających np. 3 tygodnie. Elastyczny cennik jest skonstruowany w taki sposób, by nie obciążać właściciela firmy kosztami w momencie, gdy nie wykorzystuje on specjalistycznego wsparcia. Firmy potrzebujące stałej pomocy w zakresie administracyjnym mogą natomiast skorzystać z abonamentów przeznaczonych dla zdecydowanych klientów, którzy szukają stałej współpracy i wykonywania określonych, regularnych zadań. Wirtualna asystentka pracuje w takim wypadku według ustalonej stawki godzinowej przez wybrany okres – nie krótszy niż 3 miesiące. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty!

Wirtualna Office Manager / Wirtualny Office Manager (WOM)
* Umowa zawarta na czas nieokreślony z zachowaniem 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia

Wsparcie Wirtualnego Office Managera – cena

Konsekwentna optymalizacja procesów zachodzących w firmie jest niezbędna, ponieważ zawsze przekłada się na zwiększoną wydajność działania oraz zwielokrotnione zyski. To przykład problematycznego dla wielu przedsiębiorstw zadania, z którym znakomicie poradzi sobie Wirtualny Office Manager. Cena naszych usług jest zależna od preferowanego przez klienta systemu rozliczeń – staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i oferować możliwość doboru takiego modelu współpracy, który jest adekwatny do indywidualnych potrzeb.

Dla firm, które potrzebują pomocy w zarządzaniu w ściśle określonym przedziale czasowym, przygotowaliśmy nieabonamentowy system rozliczeń. Wirtualny Office Manager pracuje w takim wypadku za stawkę, która jest zależna od ilości – im więcej przepracowanych godzin, tym mniejsza jest stawka godzinowa. Firmy, które są dobrze rozeznane w kwestii zapotrzebowania na pomoc w zarządzaniu procesami administracyjnymi, mogą się natomiast zdecydować na abonamentowy system rozliczeń, w którego ramach proponujemy trzy pakiety usług. Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania oferty do własnych potrzeb!

Wirtualny Project Manager – cennik usług

Kompleksowe zarządzanie projektami to trudne zadanie, które wymaga rzetelnego planu działania, dobrej organizacji i efektywnego wykorzystywania możliwości zespołu. W celu pełnej optymalizacji tego złożonego procesu warto sięgnąć po pomoc Wirtualnego Project Managera, który bardzo chętnie wspomoże firmę w realizacji dowolnego przedsięwzięcia. Pomoc będzie konkretna i kompleksowa: zaplanujemy projekt, zbudujemy zespół, w którym każdy pracownik będzie mógł się wykazać, a następnie będziemy monitorować pracę i na bieżąco wprowadzać drobne poprawki, by zakończyć ją w optymalnym czasie.

Projekty, przy których doskonale sprawdzi się Wirtualny Project Manager, mogą być różne. Z tego powodu cennik naszych usług w tym zakresie jest całkowicie zindywidualizowany i dopasowany do preferencji klienta: drobiazgową i uczciwą wycenę przygotowujemy na podstawie tego, jakie zadania należy zrealizować, a także tego, jak złożone i czasochłonne będzie zadanie. Nasza pomoc pozwala na usprawnienie realizacji przedsięwzięcia i uniknięcie zbędnych kosztów!

Kontakt z doradcą TaskMe

WYPEŁNIJ W 30 SEKUND 🕐

ZADZWONIMY DO CIEBIE 📞

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym – w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdzie Pani/Pan w zakładce polityka prywatności.

Kontakt z doradcą TaskMe

WYPEŁNIJ W 30 SEKUND 🕐

ZADZWONIMY DO CIEBIE 📞

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym – w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdzie Pani/Pan w zakładce polityka prywatności.

TASKme.pl

W pełni zdalny outsourcing na miarę Twoich potrzeb.

Prosto, szybko, wygodnie… Sprawdź, jakie to proste!

Scroll to Top