Wirtualny Asystent

Kim jest Wirtualny Asystent?

Wirtualna Asystentka / Wirtualny Asystent odpowiada za wsparcie Twojego przedsiębiorstwa w formie zdalnej. Ta usługa może cię odciążyć od codziennych zdań nie przynoszących bezpośredniej korzyści biznesowej, ale są niezbędne dla poprawnego prowadzenia twojego biznesu. Usługa wirtualnego asystenta to wsparcie, które pozwala na znacznie efektywniejsze zarządzanie firmą i tym samym jej rozwijanie. Jednocześnie podstawowe, kluczowe zlecenia niezbędne do zachowania płynności funkcjonowania działalności, pozostają terminowo i w sposób poprawny zrealizowane.

Czym zajmuje się Wirtualny Asystent?

● Odbieranie połączeń przychodzących

● Obsługa skrzynki mail

● Tworzenie ofert

● Prowadzenie kalendarza

● Administracja konferencji online

● Wysyłanie przypomnień

● Tworzenie prezentacji

● Research informacji

● Tworzenie dokumentów, baz danych, raportów, analiz

● konsjerż online (np. Booking pokoju w hotelu, rezerwacja w restauracji, organizacja podróży służbowej itd.)

Jakie są zalety Wirtualnego Asystenta?

Oddelegowanie pracownika do poszczególnych zadań niesie za sobą konieczność sporządzenia stosownej umowy i wypłacania stałego wynagrodzenia. Nierzadko dochodzi do sytuacji, w której zatrudniona osoba nie wykonuje żadnych zleceń ze względu na ich brak. Pracownik etatowy dostaje wynagrodzenie z tytułu gotowości do pracy, a nie za realną pracę. Pracodawca w dalszym ciągu musi jednak ponosić związane z tym koszty. Wirtualny asystent rozliczany jest natomiast np. w systemie nieabonamentowym. W momencie, gdy godziny pracy specjalisty nie są wykorzystywane, właściciel firmy nie wypłaca wynagrodzenia.

Świadczona przez nas usługa wirtualnej asystentki lub asystenta jest zatem bardzo korzystna dla przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia jedynie w określonym czasie. Proponujemy również klasyczny system abonamentowy. Oferta jest elastyczna i można ją łatwo dopasować do konkretnych potrzeb klienta. Wirtualna asystentka w Poznaniu lub innych miejscowościach pozwala zatem odciążyć właściciela firmy z wielu codziennych obowiązków. Tym samym może się on skupić na rozwijaniu swojej działalności gospodarczej czy na relacjach z kontrahentami i klientami.

wirtualna asystentka oferta
wirtualny asystent

Co oferuje Wirtualny Asystent?

Oszczędność czasu to jednocześnie możliwość ograniczenia kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Rozmaite zlecenia realizowane są szybciej ze względu na brak dodatkowych zadań, które przejmuje wirtualna asystentka. Oferty w tym zakresie są zróżnicowane, jednak nasza firma zapewnia wsparcie profesjonalistów mających duże doświadczenie na tego typu stanowisku. Zachęcamy do kontaktu zarówno podmioty z Poznania, jak i całego kraju.

Warto ją podjąć również w celu zwiększenia prestiżu przedsiębiorstwa i rozszerzenia jego oferty. Asystent wirtualny załatwiający wiele spraw za właściciela działalności świadczy o ugruntowanej, mocnej pozycji firmy na rynku. Jest ona traktowana przez inne podmioty poważnie, jako prężnie funkcjonująca działalność, osiągająca większą skuteczność mniejszym kosztem w porównaniu do konkurencji. Jesteśmy w stanie dokładnie zaprezentować obszary, w których może pomóc wirtualna asystentka. Zlecenia realizowane przez oddelegowanych przez nas specjalistów są wykonywane właściwie i terminowo.

Przede wszystkim jednak przedsiębiorca ma więcej czasu dla siebie. Nie musi spędzać w pracy kilkunastu godzin dziennie, by załatwić wszystkie bieżące sprawy. Rozwiązaniem jest właśnie usługa wirtualnego asystenta, pozwalająca na osiąganie większej skuteczności małym kosztem, optymalizowanie kosztów i zwiększenie mocy przerobowej oraz benefit w postaci odciążenia od zadań nieprzynoszących bezpośrednich korzyści, ale wpływających na efekty, np. potwierdzania spotkań z klientami, redagowania ofert i przygotowywania prezentacji. Oferta naszej firmy to kompleksowy, w pełni zdalny outsourcing dopasowywany do indywidualnych preferencji klienta. Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną lub telefoniczną. Współpracujemy z firmami zarówno z Poznania, jak i innych miejscowości w kraju.

Kontakt z doradcą TaskMe

WYPEŁNIJ W 30 SEKUND 🕐

ZADZWONIMY DO CIEBIE 📞

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym – w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdzie Pani/Pan w zakładce polityka prywatności.

Kontakt z doradcą TaskMe

WYPEŁNIJ W 30 SEKUND 🕐

ZADZWONIMY DO CIEBIE 📞

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym – w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdzie Pani/Pan w zakładce polityka prywatności.

TASKme.pl

W pełni zdalny outsourcing na miarę Twoich potrzeb.

Prosto, szybko, wygodnie… Sprawdź, jakie to proste!

Scroll to Top