Usługi

 Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta miała charakter kompleksowy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług.

Wirtualny asystent / Wirtualna asystentka (WA)

Jesteś właścicielem firmy i szukasz skutecznego sposobu na to, aby zdjąć z siebie część obowiązków formalnych? Wirtualny Asystent pomoże Ci zadbać o najważniejsze kwestie i sprawi, że będziesz mógł skupić się na dynamiczniejszym rozwoju przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się, z jakich jeszcze powodów warto zdecydować się na to rozwiązanie!

Wirtualny Office Manager / Wirtualna Office Managerka (WOM)

Prowadzenie własnej firmy to przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. Wiemy, jak trudno jest zadbać zarówno o wydajne funkcjonowanie biura, jak i o stały rozwój przedsiębiorstwa. Dlatego też zapewniamy, że Wirtualny Office Manager pomoże Ci nie tylko w organizacji spraw bieżących, ale także w kwestiach dotyczących optymalizacji procesów oraz kosztów!

Wirtualny Project Manager / Wirtualna Project Managerka (WPM)

Stoisz przed koniecznością przygotowania projektu, który pozwoli Ci na bardziej dynamiczny rozwój firmy? Wiemy, że to skomplikowane i wieloetapowe zadanie, które zawsze wymaga uwzględnienia wielu kwestii. Wirtualny Project Manager zadba o zaplanowanie, zorganizowanie i nadzorowanie wszystkich niezbędnych spraw.

TASKme.pl

W pełni zdalny outsourcing na miarę twoich potrzeb.

Prosto, szybko, wygodnie… Sprawdź jakie to proste!