O nas

Czym jest Taskme?

Taskme to zespół wirtualnych asystentów, office managerów oraz project managerów, którzy wspierają przedsiębiorców w codziennych zadaniach administracyjnych, projektowych, organizacyjnych i innych procesów w formie outsourcingu na godziny.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim współpraca z klientem w formie zdalnej oraz prosty i przejrzysty sposób rozliczania się na podstawie przepracowanych godzin poświadczonych raportem z wykonanych prac na koniec miesiąca, które zostały wcześniej zlecone wraz z FV.

 

Jak wygląda współpraca z nami?

Po podpisaniu umowy zostanie przypisany do Państwa opiekun, który zajmie się określonymi zadaniami. Do dyspozycji mamy kontakt mailowy, telefoniczny, poprzez komunikatory oraz spotkania online (np. podsumowania tygodnia, spotkanie teamu). Obsługujemy klientów indywidualnych, managerów, mikro przedsiębiorców, startupy, oraz sektor SMB (Small – Medium Business). Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, dlatego warto skontaktować się i porozmawiać, czy nasze rozwiązanie sprawdzi się również w Twojej firmie.

 

 

TASKme.pl

W pełni zdalny outsourcing na miarę twoich potrzeb.

Prosto, szybko, wygodnie… Sprawdź jakie to proste!